Twoje rośliny zachwycają pięknem, ale chcesz, żeby ich otoczka była równie idealna? W naszej ofercie przygotowaliśmy ciekawe osłony i doniczki ozdobne do domu, ogrodu oraz na taras, które świetnie wkomponują się w różnorodne koncepcje aranżacyjne i będą idealne dla różnych kwiatów. Dostępne są zarówno urzekające modele ozdobne (ceramiczne oraz plastikowe), jak i produkcyjne.

Wiemy, że gusta aranżacyjne są bardzo różne, dlatego też oferowane przez nas ozdobne osłonki i doniczki na kwiaty, do domu i nie tylko, występują w wielu wariantach kolorystycznych i wzorniczych. Możesz postawić na designerskie, wytłaczane wzory lub klasyczne, jednokolorowe warianty. Poszczególne z oferowanych przez nas artykułów występują w komplecie z podstawką. Oczywiście masz również możliwość doboru szerokości i wysokości – wszelkie informacje dotyczące rozmiarów zostały wyszczególnione na kartach produktu.

Dostępne w naszym Centrum Ogrodniczym Silesia osłony i donice do kwiatów pozwolą Ci zapanować nad zielenią w domu, ogrodzie i na tarasie – na pewno przyozdobią niejedną przestrzeń!

Wyświetlanie 1–24 z 45 wyników